Domy letniskowe drewniane 8x6 z tarasem

Domy letniskowe drewniane cieszą się ogromną popularnością ze względu na wytrzymałość oraz komfort, jaki dają nam podczas urlopu. Przestrzenne pomieszczenia i dodatkowy taras to gwarancja udanego wypocznku. Zaproś znajomych na działkę z domem letniskowym firmy “Dom-Sol”! Zapewnij swoim gościom najlepsze warunki. Już dziś zamów swoje wymarzone domy letniskowe drewniane!

Domy letniskowe drewniane - zalety i możliwości

Domy letniskowe drewniane dają wiele możliwości. Dzięki solidnemu wykonaniu doskonale sprawdzą się o każdej porze roku. Dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że domy letniskowe są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Duża przestrzeń umożliwia zagospodarowanie pomieszczenia głównego tak, by było ono możliwie najbardziej funkcjonalne. W domu letniskowym drewnianym 8x6 bez problemu umieścisz niewielki aneks kuchenny oraz kilka miejsc do spania. Domek letniskowy to idealny sposób na spędzenie rodzinnych wakacji lub na romantyczny wypad we dwoje.

Zadaszony taras to świetne rozwiązanie dla wszystkich, lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Dodatkowa niezadaszona zabudowa sprawi, że możesz swobodnie rozpalić grilla czy palenisko ogrodowe, dzięki czemu spędzisz czas w przyjemnej atmosferze. Domy letniskowe drewniane z tarasem zapewniają 100% swobody. Możesz bez problemu opalać się tuż przed swoim domkiem, nie obawiając się o swoją prywatność. Rozstaw leżak na zadaszonej lub niezadaszonej części tarasu i ciesz się wypoczynkiem w słońcu!

Domy letniskowe drewniane od producenta

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się tworzeniem domów letniskowych drewnianych, domków narzędziowych i altan ogrodowych. Codziennie łączymy naszą pracę z pasją. Staramy się zgłębiać wszystkie nowinki z branży stolarskiej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które jest niewyczerpanym źródłem inspiracji i wiedzy, możemy stworzyć wyjątkowe domy letniskowe drewniane. Zawsze staramy się dopasować nasze projekty do oczekiwań Klientów.

Nie zwlekaj - już dziś zamów swój dom letniskowy drewniany. Odmień charakter Twojej działki i zapewnij sobie urlop w komfortowych warunkach. Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!

Domek 8x6 m2  (w tym 6x4 m2 to powierzchnia użytkowa, a 4x4 m2 to  taras (2metry zadaszone i 2 metry niezadaszone).