Domki drewniane producent “Dom-Sol”

Domki letniskowe to świetny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni na działce, a równocześnie możliwość spędzenia urlopu w komfortowych warunkach bez konieczności wyszukiwania drogich noclegów. Domki drewniane producent “Dom-Sol” to inwestycja na lata! Poznaj wyjątkowy, przestrzenny domek drewnany od producenta.

Domki drewniane - producent

Domek letniskowy 7x7 to idealny wybór nawet dla wieloosobowej rodziny. W środku wydzielone zostały dwa pomieszczenia - jedno, z przeznaczeniem na sypialnię, oraz drugie - toaleta. Pozostałą część domku stanowi salon, który można połączyć z aneksem kuchennym. Oczywiście jest to jedynie przykładowy rozkład domku letniskowego, który możemy zmienić w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Domki drewniane od producenta to najlepszy wybór. Dzięki posiadaniu własnego domku zyskujesz pełną swobodę i 100% prywatności podczas każdych wakacji czy weekendu. Bez względu na to, czy masz ochotę na opalanie, czy też planujesz grilla w gronie przyjaciół - domki letniskowe umożliwiają Ci realizację wszelkich pomysłów! Dodatkowo nie musisz martwić się o nocleg dla zaproszonych gości! Duża przestrzeń pozwoli Ci na zakwaterowanie kilku osób w komfortowych warunkach.

Firma “Dom-Sol” od lat zajmuje się tworzeniem domków letniskowych, narzędziowych, a także altan ogrodowych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zwariowane projekty. Dysponujemy niewyczerpalnym źródłem kreatywności! Z nami stworzysz swój wymarzony domek letniskowy.

Domki letniskowe - producent “Dom-Sol” oddaje w Twoje ręce grupę wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie wspomogą proces tworzenia najlepszej przestrzeni dla Ciebie. Już dziś skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na Twoją wiadomość!

Cena: 32 000 zł (transport do 100 km w cenie)

W domku jest wydzielona sypialnia i łazienka. Pozostała część domku to aneks kuchenny. Możliwa jest konfiguracja tych pomieszczeń względem upodobań klienta.